Collection: Products
-
Widi Care - Styling Jelly Super Definition 300g
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €39,67/kgSale price €11,90 EUR -
Widi Care A Jubinha Moisturizing Conditioner 300ml
Regular price €12,90 EURRegular priceUnit price €43,00/L€12,90 EURSale price €12,90 EUR -
Widi Care Encrespando a Juba Styling Combing Cream 500ml
Regular price €15,90 EURRegular priceUnit price €31,80/L€15,90 EURSale price €15,90 EUR -
Widi Care Higienizando a Juba Shampoo 500ml
Regular price €15,50 EURRegular priceUnit price €31,00/L€15,50 EURSale price €15,50 EUR -
Widi Care Juba Acidifier 500ml
Regular price €15,50 EURRegular priceUnit price €31,00/L€15,50 EURSale price €15,50 EUR -
Widi Care Juba Butter Oil Nourishing Mask 500g
Regular price €15,50 EURRegular priceUnit price €31,00/kg€15,50 EURSale price €15,50 EUR -
Widi Care Juba Curling Styling Cream 500ml
Regular price €15,50 EURRegular priceUnit price €31,00/L€15,50 EURSale price €15,50 EUR




