Collection: Golden Drop
A Brazilian brand known for its hair tonics and 3D toners. The range covers strengthening and growth with active ingredients such as biotin, castor oil, and garlic, color toning, and the Clubinho children's line.
-
Gota Dourada 3D Intense Red Toning Treatment 120ml
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR -
Gota Dourada Castor Oil Tonic 100ml
Regular price €7,90 EURRegular priceUnit price €7,90/100ml€0,00 EURSale price €7,90 EUR -
Gota Dourada Garlic Strengthening Tonic 100ml
Regular price €7,20 EURRegular priceUnit price €7,20/100ml€0,00 EURSale price €7,20 EUR -
Gota Dourada Curly Kids Shampoo 340ml
Regular price €6,20 EURRegular priceUnit price €18,24/L€0,00 EURSale price €6,20 EUR -
Gota Dourada Kids Curly Hair Leave-in Cream 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Gota Dourada Little Club Conditioner 340ml
Regular price €6,20 EURRegular priceUnit price €18,24/L€0,00 EURSale price €6,20 EUR -
Gota Dourada 3D Super Black Toner 120ml
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR -
Gota Dourada Biotin Tonic 100ml
Regular price €9,30 EURRegular priceUnit price €9,30/100ml€0,00 EURSale price €9,30 EUR -
Queratrix Anti-Hair Loss Strengthening Shampoo 430ml - Gota Dourada
Regular price €8,50 EURRegular priceUnit price €19,77/L€0,00 EURSale price €8,50 EUR -
3D Pearl Toner 120ml - Gota Dourada
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR -
3D Graphite Toner 120ml - Gota Dourada
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR -
Marsala 3D Toning Treatment 120ml - Gota Dourada
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR -
3D Copper Toner 120ml - Gota Dourada
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR -
Gota Dourada Garlic Strengthening Tonic 30ml
Regular price €4,05 EURRegular priceUnit price €13,50/100ml€0,00 EURSale price €4,05 EUR
