Collection: Styling & Finishing
Gels, pomades, and hair jellies to finish and set your hairstyle. They define curls, shape the cut, and maintain the style throughout the day, with different levels of hold.
-
Real Natura Pro-Defined Curls Gelatin 500ml
Regular price €7,90 EURRegular priceUnit price €15,80/L€0,00 EURSale price €7,90 EURSold out -
Lola Meu Cacho Minha Vida Jelly Gel 500g
Regular price €10,66 EURRegular priceUnit price €21,32/kg€12,55 EURSale price €10,66 EURSale -
Salon Line #ToDeCacho Hydra-Definition Gelatin 320g
Regular price €8,92 EURRegular priceUnit price €27,88/kg€10,50 EURSale price €8,92 EURSale -
Widi Care Jubinha Styling Jelly · 300 g
Regular price €12,90 EURRegular priceUnit price €43,00/kg€12,90 EURSale price €12,90 EUR -
Urban Art Extra-strong Wax - 125ml Labor Pro
Regular price €6,50 EURRegular priceUnit price €5,20/100ml€0,00 EURSale price €6,50 EUR -
Urban Art Modeling Wax 125ml - Labor Pro
Regular price €6,50 EURRegular priceUnit price €5,20/100ml€0,00 EURSale price €6,50 EUR -
ECO Style Argan Oil Gel 236ml
Regular price €3,50 EURRegular priceUnit price €1,48/100ml€0,00 EURSale price €3,50 EUR -
Widi Care - Juba Hair Jelly Açaí 300g
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €39,67/kgSale price €11,90 EUR -
Widi Care - Styling Jelly Super Definition 300g
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €39,67/kgSale price €11,90 EUR

