Collection: Novex
Brazilian haircare brand with a strong presence in treatment masks. Includes the Meus Cachos, Meus Cachinhos, Argan Oil, and Liso Lisinho lines for curly, coily, and straightened hair.
-
Novex My Curls Conditioner 300ml
Regular price €5,85 EURRegular priceUnit price €19,50/L€0,00 EURSale price €5,85 EUR -
Novex My Movie Curls Curl Activator 500ml
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €19,00/L€0,00 EURSale price €9,50 EUR -
Novex My Movie Curls Shampoo 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Novex My Curls Shampoo 300ml
Regular price €5,85 EURRegular priceUnit price €19,50/L€0,00 EURSale price €5,85 EUR -
Novex My Little Curls Shampoo 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Novex Gold Hair Shield 200g
Regular price €7,90 EURRegular priceUnit price €3,95/100g€0,00 EURSale price €7,90 EUR -
Novex Argan Oil Hair Mask 400g
Regular price €5,50 EURRegular priceUnit price €13,75/kg€0,00 EURSale price €5,50 EUR -
Novex Argan Oil Combing Cream 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Novex My Little Curls Hair Mask 400g
Regular price €5,50 EURRegular priceUnit price €13,75/kg€0,00 EURSale price €5,50 EUR -
Novex Argan Oil Shampoo 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Novex My Cinema Curls Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Novex Argan Oil Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Novex My Little Curls Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Novex My Curls Hair Mask 400g
Regular price €7,45 EURRegular priceUnit price €18,63/kg€0,00 EURSale price €7,45 EUR -
Novex My Little Curls Leave-in Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Novex Cool Blonde Hair Mask 400g
Regular price €7,90 EURRegular priceUnit price €19,75/kg€0,00 EURSale price €7,90 EUR -
Novex Liso Lisinho Conditioner 300ml
Regular price €8,50 EURRegular priceUnit price €28,33/L€0,00 EURSale price €8,50 EUR -
Novex Liso Lisinho Shampoo 300ml
Regular price €8,50 EURRegular priceUnit price €28,33/L€0,00 EURSale price €8,50 EUR -
Novex Liso Lisinho Spray 120ml
Regular price €13,00 EURRegular priceUnit price €10,83/100ml€0,00 EURSale price €13,00 EUR -
NOVEX LITTLE COILIES CONDITIONER (KINKY COILY) 300ML
Regular price €9,00 EURRegular priceUnit price €30,00/LSale price €9,00 EUR



