Collection: Professional Andreia
Portuguese brand dedicated to the world of nails. The Andreia Professional range covers the complete manicure cycle: preparation and primers, builder gel, long-lasting gel polish, and traditional nail polish, in an extensive palette of colors.
-
Andreia Gel Polish 255 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 244 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Ultrabond Primer 10.5ml
Regular price €4,10 EURRegular priceUnit price €39,05/100ml€4,10 EURSale price €4,10 EUR -
Andreia Gel Polish 205 10.5ml
Regular price €7,50 EURRegular priceUnit price €71,43/100ml€7,50 EURSale price €7,50 EUR -
Andreia Nail Polish 023 14ml
Regular price €1,84 EURRegular priceUnit price €13,14/100ml€2,30 EURSale price €1,84 EURSale -
Andreia Gel Polish 264 Neon Pink
Regular price €7,50 EURRegular price€7,50 EURSale price €7,50 EUR -
Andreia Gel Polish 201 Turquoise Blue
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 203 Teal
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 202 Yellow
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 206 Coral
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 208 Dark Coral
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 209 Translucent Nude
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 210 Pink
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 211 Ruby Red
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 214 Red
Regular price €7,50 EURRegular price€7,50 EURSale price €7,50 EUR -
Andreia Gel Polish 218 White
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 219 Milky White
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 220 Rosy Nude
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 221 Greyish Nude
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 224 Vintage Purple
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale













