Collection: L'Oréal Professionnel
Professional salon hair care. Absolut Repair for damaged hair, Pro Longer for lengths, Vitamino Color for colored hair, Metal Detox and Scalp Advanced for the scalp.
-
L'Oréal Pro Longer Shampoo 300ml
Regular price €37,90 EURRegular priceUnit price €126,33/L€0,00 EURSale price €37,90 EUR -
L'Oréal Absolut Repair Mask 250ml
Regular price €22,90 EURRegular priceUnit price €9,16/100ml€0,00 EURSale price €22,90 EUR -
L'Oréal Pro Longer Mask 250ml
Regular price €22,40 EURRegular priceUnit price €8,96/100ml€0,00 EURSale price €22,40 EUR -
L'Oréal Metal Detox Concentrated Hair Oil for Damaged Hair 50ml
Regular price €24,90 EURRegular priceUnit price €49,80/100ml€0,00 EURSale price €24,90 EUR -
Vitamino Color Mask 250ml - L'Oréal Professionnel
Regular price €22,40 EURRegular priceUnit price €8,96/100ml€0,00 EURSale price €22,40 EUR -
L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Shampoo 300ml
Regular price €17,90 EURRegular priceUnit price €59,67/L€0,00 EURSale price €17,90 EUR -
Absolut Repair Shampoo 500ml - L'Oréal Professionnel
Regular price €21,90 EURRegular priceUnit price €43,80/L€0,00 EURSale price €21,90 EUR -
Vitamino Color Shampoo 300ml - L'Oréal Professionnel
Regular price €14,90 EURRegular priceUnit price €49,67/LSale price €14,90 EUR