Collection: Lola Cosmetics
A Brazilian hair care brand known for its intensive treatment lines and work with curly hair. Includes Meu Cacho Minha Vida, Morte Súbita, Danos Vorazes, Be(M)dita Ghee, and Rapunzel, comprising shampoos, masks, oils, and styling creams.
-
Lola Pinga Patauá & Moringa Oil 50ml
Regular price €9,90 EURRegular priceUnit price €19,80/100ml€9,90 EURSale price €9,90 EUR -
Lola Pinga Carrot and Olive Oil 50ml
Regular price €9,90 EURRegular priceUnit price €19,80/100ml€9,90 EURSale price €9,90 EUR -
Lola Comigo Ninguém Pode Co-Wash 450g
Regular price €17,80 EURRegular priceUnit price €39,56/kg€17,80 EURSale price €17,80 EUR -
Rapunzel Milk Spray 250ml
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €4,76/100ml€11,90 EURSale price €11,90 EUR -
Lola Density Acidifying Treatment 250g
Regular price €9,04 EURRegular priceUnit price €3,62/100g€10,64 EURSale price €9,04 EURSale -
Lola Ela É Carioca Conditioner 500g
Regular price €13,43 EURRegular priceUnit price €26,86/kg€15,80 EURSale price €13,43 EURSale -
Lola Meu Cacho Minha Vida Shampoo 500ml
Regular price €15,50 EURRegular priceUnit price €31,00/L€15,50 EURSale price €15,50 EUR -
Lola Meu Cacho Minha Vida Combing Cream 500g
Regular price €13,90 EURRegular priceUnit price €27,80/kg€13,90 EURSale price €13,90 EUR -
Lola Vintage Girls Smoothing Cream 100g
Regular price €7,90 EURRegular priceUnit price €7,90/100g€7,90 EURSale price €7,90 EUR -
Lola Danos Vorazes Strengthening Shampoo 250ml
Regular price €7,82 EURRegular priceUnit price €3,13/100ml€9,20 EURSale price €7,82 EURSale -
Lola Danos Vorazes Intensive Repair Mask 450g
Regular price €11,92 EURRegular priceUnit price €26,49/kg€14,03 EURSale price €11,92 EURSale -
Lola Ela É Carioca Combing Cream 3abc 480g
Regular price €12,66 EURRegular priceUnit price €26,38/kg€14,90 EURSale price €12,66 EURSale -
Lola Morte Súbita Conditioner 250g
Regular price €9,20 EURRegular priceUnit price €3,68/100g€9,20 EURSale price €9,20 EUR -
Lola Pinga Açaí & Pracaxi Oil 50ml
Regular price €10,90 EURRegular priceUnit price €21,80/100ml€10,90 EURSale price €10,90 EUR -
Lola Chamomile Mask 230g
Regular price €9,90 EURRegular priceUnit price €4,30/100g€9,90 EURSale price €9,90 EUR -
Lola Meu Cacho Minha Vida Moisturizing Mask 450g
Regular price €15,90 EURRegular priceUnit price €35,33/kg€15,90 EURSale price €15,90 EUR -
Lola Tarja Preta Restorative Mask 230g
Regular price €9,26 EURRegular priceUnit price €4,03/100g€10,90 EURSale price €9,26 EURSale -
Lola Meu Cacho Minha Vida Jelly Gel 500g
Regular price €10,66 EURRegular priceUnit price €21,32/kg€12,55 EURSale price €10,66 EURSale -
Lola Pharmacy Blonde Toning Mask 230g
Regular price €11,68 EURRegular priceUnit price €5,08/100g€13,75 EURSale price €11,68 EURSale -
Lola Comigo Ninguém Pode BFF Spray 250ml
Regular price €11,65 EURRegular priceUnit price €4,66/100ml€11,65 EURSale price €11,65 EUR




