Collection: Hair Masks
Hydration, nutrition, and reconstruction hair masks — the three steps of the hair care schedule. Available in home-use sizes and 1 kg professional packaging.
-
Seven Oils Nutritive Mask 300ml - Widi Care
Regular price €12,50 EURRegular priceUnit price €41,67/L€12,50 EURSale price €12,50 EUR -
MURUMURU HAIR MASK 300 G
Regular price €12,80 EURRegular priceUnit price €42,67/kgSale price €12,80 EUR -
Haskell Post-Progressive Mask 300g
Regular price €12,50 EURRegular priceUnit price €41,67/kg€0,00 EURSale price €12,50 EUR -
Haskell Blessed Blonde Mask 300g
Regular price €12,50 EURRegular priceUnit price €41,67/kg€0,00 EURSale price €12,50 EUR -
Real Natura - Pro-Curly Mask 1kg
Regular price €9,60 EURRegular priceUnit price €9,60/kg€0,00 EURSale price €9,60 EUR -
Collagen Bath Mask 280ml - Widi Care
Regular price €10,90 EURRegular priceUnit price €38,93/L€10,90 EURSale price €10,90 EUR -
Lola Xapadinha Smoothing Mask 100g
Regular price €6,80 EURRegular priceUnit price €6,80/100g€8,00 EURSale price €6,80 EURSale -
Salt-Free Anti-Frizz Argan Hair Mask for Straight Hair 1kg - Real Natura
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €9,50/kg€0,00 EURSale price €9,50 EUR -
Lola Chamomile Mask 230g
Regular price €9,90 EURRegular priceUnit price €4,30/100g€9,90 EURSale price €9,90 EUR -
Lola Morte Súbita Mask 450g
Regular price €11,20 EURRegular priceUnit price €24,89/kg€11,20 EURSale price €11,20 EUR -
Real Natura Pro-Nutrition Salt-Free Bomb Mask 1kg
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €9,50/kg€0,00 EURSale price €9,50 EUR -
Lola Danos Vorazes Intensive Repair Mask 450g
Regular price €11,92 EURRegular priceUnit price €26,49/kg€14,03 EURSale price €11,92 EURSale -
Lola Dream Cream Mask 450g
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €26,44/kg€11,90 EURSale price €11,90 EUR -
Widi Care Juba Butter Oil Nourishing Mask 500g
Regular price €15,50 EURRegular priceUnit price €31,00/kg€15,50 EURSale price €15,50 EUR -
Lola Xapadinha Smoothing Mask 450g
Regular price €11,81 EURRegular priceUnit price €26,24/kg€13,90 EURSale price €11,81 EURSale -
Dream Cream Mask 200g - Lola
Regular price €5,44 EURRegular priceUnit price €2,72/100g€6,40 EURSale price €5,44 EURSale -
Pro-Sea and Pool Salt-Free Mask 1kg - Real Natura
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €9,50/kg€0,00 EURSale price €9,50 EUR -
Bioextratus Neutral Mask 250g
Regular price €8,10 EURRegular priceUnit price €3,24/100g€0,00 EURSale price €8,10 EUR -
Juba Repair Mask 500g - Widi Care
Regular price €15,50 EURRegular priceUnit price €31,00/kg€15,50 EURSale price €15,50 EUR -
L'Oréal Absolut Repair Mask 250ml
Regular price €22,90 EURRegular priceUnit price €9,16/100ml€0,00 EURSale price €22,90 EUR





