Collection: Real Natura
Portuguese hair care brand, recognized for its salt-free formulas and 1 kg professional formats. The Pro-Curls, Pro-Straight, Pro-Growth, and Pro-Nutrition lines address the specific needs of every hair type.
-
Real Natura Pro-Lisos Anti-Frizz Argan Shampoo 500ml
Regular price €8,30 EURRegular priceUnit price €16,60/L€0,00 EURSale price €8,30 EUR -
Real Natura Urucum and Carrot Tanning Oil SPF15 100ml
Regular price €8,50 EURRegular priceUnit price €8,50/100ml€0,00 EURSale price €8,50 EUR -
Real Natura Pro-Repair Caffeine Pump Salt-Free Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Real Natura Anti-Dandruff Hair Tonic 70ml
Regular price €5,30 EURRegular priceUnit price €7,57/100ml€5,30 EURSale price €5,30 EUR -
Real Natura Cuticle Remover Gel 200ml
Regular price €7,00 EURRegular priceUnit price €3,50/100ml€0,00 EURSale price €7,00 EUR -
Real Natura Pro-Growth Salt-Free Mask 1kg
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €9,50/kg€0,00 EURSale price €9,50 EUR -
Real Natura Nail Polish Remover 100ml
Regular price €2,50 EURRegular priceUnit price €2,50/100ml€0,00 EURSale price €2,50 EUR -
Real Natura Pro-Color & Tone Tinting Mask 500ml
Regular price €7,90 EURRegular priceUnit price €15,80/L€0,00 EURSale price €7,90 EUR -
Real Natura Pro-Growth Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Real Natura Pro-Defined Curls Salt-Free Mask 1kg
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €9,50/kg€0,00 EURSale price €9,50 EUR -
Real Natura Pro-Lisos Anti-Frizz Argan Hair Serum 50ml
Regular price €7,20 EURRegular priceUnit price €14,40/100ml€0,00 EURSale price €7,20 EUR -
Real Natura Salt-Free Pro-Straight Anti-Frizz Argan Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Real Natura Pro-Cachinhos Hair Mask 1kg
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €9,50/kg€9,50 EURSale price €9,50 EUR -
Real Natura Pro-Defined Curls Gelatin 500ml
Regular price €7,90 EURRegular priceUnit price €15,80/L€0,00 EURSale price €7,90 EURSold out -
Real Natura Pro-Curls Humidifier 500ml
Regular price €8,30 EURRegular priceUnit price €16,60/L€0,00 EURSale price €8,30 EUR -
Real Natura Pro-Force Mane Shampoo 500ml
Regular price €8,30 EURRegular priceUnit price €16,60/L€0,00 EURSale price €8,30 EUR -
Real Natura Salt-Free Pro-Defined Curls Shampoo 500ml
Regular price €8,30 EURRegular priceUnit price €16,60/L€0,00 EURSale price €8,30 EUR -
Real Natura Pro-Nutrition Bomb Shampoo 500ml
Regular price €8,30 EURRegular priceUnit price €16,60/L€0,00 EURSale price €8,30 EUR -
Real Natura Pro-Nutrition Salt-Free Bomb Mask 1kg
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €9,50/kg€0,00 EURSale price €9,50 EUR -
Real Natura Salt-Free Pro-Oily Hair Shampoo 500ml
Regular price €8,30 EURRegular priceUnit price €16,60/L€0,00 EURSale price €8,30 EUR