Collection: Conditioner
Conditioners that detangle, seal the cuticle, and restore softness after washing. With lightweight versions for fine hair and more nourishing ones for dry or curly hair.
-
Skala - Argan Oil Conditioning Cream 1kg
Regular price €5,30 EURRegular priceUnit price €5,30/kg€6,90 EURSale price €5,30 EURSale -
Lola White and Gray Hair Illuminating Conditioning Booster 250ml
Regular price €9,64 EURRegular priceUnit price €3,86/100ml€11,35 EURSale price €9,64 EURSale -
NOVEX LITTLE COILIES CONDITIONER (KINKY COILY) 300ML
Regular price €9,00 EURRegular priceUnit price €30,00/LSale price €9,00 EUR -
Skala - Dona Skala 2-in-1 Conditioning Cream 1kg
Regular price €5,30 EURRegular priceUnit price €5,30/kg€8,50 EURSale price €5,30 EURSale -
Co Wash Juba 500ml - Widi Care
Regular price €15,21 EURRegular priceUnit price €30,42/L€17,90 EURSale price €15,21 EURSale -
Skala - Black Mud Conditioning Cream 1kg
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €6,90/kg€6,90 EURSale price €6,90 EUR -
Lola Comigo Ninguém Pode Co-Wash 450g
Regular price €17,80 EURRegular priceUnit price €39,56/kg€17,80 EURSale price €17,80 EUR -
Real Natura Pro-Repair Caffeine Pump Salt-Free Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Haskell Hair Thickening Conditioner 300ml
Regular price €13,50 EURRegular priceUnit price €45,00/L€0,00 EURSale price €13,50 EUR -
Lola Meu Cacho Minha Vida Conditioner 500g
Regular price €13,60 EURRegular priceUnit price €27,20/kg€13,60 EURSale price €13,60 EUR -
Haskell Bendito Loiro Conditioner 300ml
Regular price €12,50 EURRegular priceUnit price €41,67/L€0,00 EURSale price €12,50 EUR -
Skala - Corn Starch Conditioning Cream 1000ml
Regular price €5,30 EURRegular priceUnit price €5,30/L€6,90 EURSale price €5,30 EURSale -
Novex My Cinema Curls Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Phytomanga Repairing Conditioner 300ml - Widi Care
Regular price €9,26 EURRegular priceUnit price €30,87/L€10,90 EURSale price €9,26 EURSale -
Real Natura Pro-Growth Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Lola Ela É Carioca Conditioner 500g
Regular price €13,43 EURRegular priceUnit price €26,86/kg€15,80 EURSale price €13,43 EURSale -
Real Natura Salt-Free Pro-Straight Anti-Frizz Argan Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Ste Óleos Nourishing Conditioner 300ml - Widi Care
Regular price €9,60 EURRegular priceUnit price €32,00/L€11,30 EURSale price €9,60 EURSale -
Real Natura - Pure Argan Salt-Free Conditioner 300ml
Regular price €5,10 EURRegular priceUnit price €17,00/L€0,00 EURSale price €5,10 EUR -
Novex My Little Curls Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR

