Collection: Heat Protection
Color toners and glosses to correct and maintain shade between colorings. They neutralize unwanted reflections in blonde, grey, and highlighted hair, or enhance warm and fantasy tones.
-
Gota Dourada 3D Intense Red Toning Treatment 120ml
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR -
Gota Dourada 3D Super Black Toner 120ml
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR -
3D Pearl Toner 120ml - Gota Dourada
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR -
3D Graphite Toner 120ml - Gota Dourada
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR -
Marsala 3D Toning Treatment 120ml - Gota Dourada
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR -
3D Copper Toner 120ml - Gota Dourada
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR