Collection: Hair Treatments
Intensive treatments for damaged, brittle or weak hair. Ampoules, reconstructors and protein treatments that act on the hair fiber and complement your washing and hydration routine.
-
Widi Care Juba Acidifier 500ml
Regular price €15,50 EURRegular priceUnit price €31,00/L€15,50 EURSale price €15,50 EUR -
Lola Density Acidifying Treatment 250g
Regular price €9,04 EURRegular priceUnit price €3,62/100g€10,64 EURSale price €9,04 EURSale -
Novex Gold Hair Shield 200g
Regular price €7,90 EURRegular priceUnit price €3,95/100g€0,00 EURSale price €7,90 EUR -
Lola Danos Vorazes Immediate Repair Booster 250ml
Regular price €11,17 EURRegular priceUnit price €4,47/100ml€13,15 EURSale price €11,17 EURSale -
Haskell Bendito Loiro Protein 150g
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €7,93/100g€0,00 EURSale price €11,90 EUR -
Real Natura - Hair Sealer for Shielding 200ml
Regular price €8,25 EURRegular priceUnit price €4,13/100ml€8,25 EURSale price €8,25 EUR

