Collection: Shampoo
Shampoos for all hair and scalp types. Salt-free formulas for hydration, reconstruction, anti-dandruff, and toning, in home and professional formats.
-
L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Shampoo 300ml
Regular price €17,90 EURRegular priceUnit price €59,67/L€0,00 EURSale price €17,90 EUR -
NOVEX LITTLE COILIES SHAMPOO (COILY/KINKY HAIR) 300ML
Regular price €9,00 EURRegular priceUnit price €30,00/LSale price €9,00 EUR -
Lola Meu Cacho Minha Vida Shampoo 500ml
Regular price €15,50 EURRegular priceUnit price €31,00/L€15,50 EURSale price €15,50 EUR -
Novex Argan Oil Shampoo 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Pro-Sea and Pool Shampoo 500ml - Real Natura
Regular price €12,90 EURRegular priceUnit price €25,80/L€0,00 EURSale price €12,90 EUR -
Novex My Movie Curls Shampoo 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Lola Morte Súbita Moisturizing Shampoo 250ml
Regular price €9,20 EURRegular priceUnit price €3,68/100ml€9,20 EURSale price €9,20 EUR -
Vitamino Color Shampoo 300ml - L'Oréal Professionnel
Regular price €14,90 EURRegular priceUnit price €49,67/LSale price €14,90 EUR -
Real Natura Salt-Free Pro-Defined Curls Shampoo 500ml
Regular price €8,30 EURRegular priceUnit price €16,60/L€0,00 EURSale price €8,30 EUR -
Real Natura Salt-Free Pro-Oily Hair Shampoo 500ml
Regular price €8,30 EURRegular priceUnit price €16,60/L€0,00 EURSale price €8,30 EUR -
Haskell - Post-Straightening Shampoo 300ml
Regular price €12,80 EURRegular priceUnit price €42,67/L€0,00 EURSale price €12,80 EUR -
Novex My Curls Shampoo 300ml
Regular price €5,85 EURRegular priceUnit price €19,50/L€0,00 EURSale price €5,85 EUR -
Real Natura Pro-Nutrition Bomb Shampoo 500ml
Regular price €8,30 EURRegular priceUnit price €16,60/L€0,00 EURSale price €8,30 EUR -
Lola Xapadinha Anti-Breakage Shampoo 250ml
Regular price €11,81 EURRegular priceUnit price €4,72/100ml€13,90 EURSale price €11,81 EURSale -
Real Natura Pro-Cachinhos Salt-Free Shampoo 500ml
Regular price €8,30 EURRegular priceUnit price €16,60/L€0,00 EURSale price €8,30 EUR -
Haskell Encorpa Cabelo Shampoo 300ml
Regular price €13,50 EURRegular priceUnit price €45,00/L€0,00 EURSale price €13,50 EUR -
Operation Rescue Reconstructive Shampoo 300ml - Widi Care
Regular price €10,11 EURRegular priceUnit price €33,70/L€11,90 EURSale price €10,11 EURSale -
Lola Ela É Carioca Shampoo 500ml
Regular price €13,43 EURRegular priceUnit price €26,86/L€15,80 EURSale price €13,43 EURSale -
L'Oréal Pro Longer Shampoo 300ml
Regular price €37,90 EURRegular priceUnit price €126,33/L€0,00 EURSale price €37,90 EUR -
Novex Liso Lisinho Shampoo 300ml
Regular price €8,50 EURRegular priceUnit price €28,33/L€0,00 EURSale price €8,50 EUR

