Collection: Hair Serums
Leave-in creams and treatments that stay in your hair between washes. They hydrate, define, and make styling easier, with formulas designed for straight, wavy, curly, and coily hair.
-
Bio Extratus Mais Brilho Finishing Cream 200g
Regular price €9,90 EURRegular priceUnit price €4,95/100g€0,00 EURSale price €9,90 EUR -
Widi Care Encrespando a Juba Styling Combing Cream 500ml
Regular price €15,90 EURRegular priceUnit price €31,80/L€15,90 EURSale price €15,90 EUR -
Rapunzel Milk Spray 250ml
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €4,76/100ml€11,90 EURSale price €11,90 EUR -
Novex My Movie Curls Curl Activator 500ml
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €19,00/L€0,00 EURSale price €9,50 EUR -
Gota Dourada Kids Curly Hair Leave-in Cream 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Lola Meu Cacho Minha Vida Combing Cream 500g
Regular price €13,90 EURRegular priceUnit price €27,80/kg€13,90 EURSale price €13,90 EUR -
Haskell Cavalo Forte Leave-in 150g
Regular price €13,00 EURRegular priceUnit price €8,67/100g€0,00 EURSale price €13,00 EUR -
Lola Ela É Carioca Combing Cream 3abc 480g
Regular price €12,66 EURRegular priceUnit price €26,38/kg€14,90 EURSale price €12,66 EURSale -
Novex Argan Oil Combing Cream 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Real Natura Pro-Curls Humidifier 500ml
Regular price €8,30 EURRegular priceUnit price €16,60/L€0,00 EURSale price €8,30 EUR -
Lola Comigo Ninguém Pode BFF Spray 250ml
Regular price €11,65 EURRegular priceUnit price €4,66/100ml€11,65 EURSale price €11,65 EUR -
Lola Xapadinha Smoothing Balm 200ml
Regular price €8,41 EURRegular priceUnit price €4,21/100ml€9,90 EURSale price €8,41 EURSale -
Lola Danos Vorazes Leave-In 200ml
Regular price €7,31 EURRegular priceUnit price €3,66/100ml€8,60 EURSale price €7,31 EURSale -
Lola Milagre Combing Cream 450g
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €26,44/kg€11,90 EURSale price €11,90 EUR -
Lola Happy Curl Fruit Salad Combing Cream 450g
Regular price €11,05 EURRegular priceUnit price €24,56/kg€13,00 EURSale price €11,05 EURSale -
Lola Happy Little Curl Chocolate Leave-in Cream 450g
Regular price €11,05 EURRegular priceUnit price €24,56/kg€13,00 EURSale price €11,05 EURSale -
Haskell Liso Com Força Finishing Cream 150g
Regular price €14,00 EURRegular priceUnit price €9,33/100g€0,00 EURSale price €14,00 EUR -
Salon Line Intense Definition Styling Cream 1kg
Regular price €16,50 EURRegular priceUnit price €16,50/kg€16,50 EURSale price €16,50 EUR -
Salon Line Meu Liso Muito + Brilho Heat Protectant Anti-Frizz 200ml
Regular price €7,90 EURRegular price€7,90 EURSale price €7,90 EUR -
Jubinha Detangling Spray 300ml - Widi Care
Regular price €12,90 EURRegular priceUnit price €43,00/L€12,90 EURSale price €12,90 EUR




