Collection: Hair Oils
Hair oils to nourish, seal, and add shine to hair. Applied to the lengths and ends, they control frizz and protect the fiber on a daily basis and after chemical treatments.
-
Lola Pinga Patauá & Moringa Oil 50ml
Regular price €9,90 EURRegular priceUnit price €19,80/100ml€9,90 EURSale price €9,90 EUR -
Lola Pinga Carrot and Olive Oil 50ml
Regular price €9,90 EURRegular priceUnit price €19,80/100ml€9,90 EURSale price €9,90 EUR -
Lola Pinga Açaí & Pracaxi Oil 50ml
Regular price €10,90 EURRegular priceUnit price €21,80/100ml€10,90 EURSale price €10,90 EUR -
Lola Xapadinha Smoothing Oil 50ml
Regular price €11,47 EURRegular priceUnit price €22,94/100ml€13,50 EURSale price €11,47 EURSale -
L'Oréal Metal Detox Concentrated Hair Oil for Damaged Hair 50ml
Regular price €24,90 EURRegular priceUnit price €49,80/100ml€0,00 EURSale price €24,90 EUR -
Lola Chamomile Illuminating Oil 50ml
Regular price €8,41 EURRegular priceUnit price €16,82/100ml€9,90 EURSale price €8,41 EURSale -
Lola Cosmetics Be(M)dita Ghee Reconstruction Oil 50ml
Regular price €11,50 EURRegular priceUnit price €23,00/100ml€11,50 EURSale price €11,50 EUR -
Lola Cosmetics Be(M)dita Ghee Nourishing Oil 50ml
Regular price €9,77 EURRegular priceUnit price €19,54/100ml€11,50 EURSale price €9,77 EURSale -
Lola Cosmetics Be(M)dita Ghee Hydration Oil 50ml
Regular price €9,77 EURRegular priceUnit price €19,54/100ml€11,50 EURSale price €9,77 EURSale -
Pro Hair Oil - Anti-Frizz Straightening Argan 100ml - Real Natura
Regular price €5,90 EURRegular priceUnit price €5,90/100ml€0,00 EURSale price €5,90 EUR -
Widi Care - Juba Strengthening Butter Oil
Regular price €17,50 EURRegular priceSale price €17,50 EUR


