Collection: Gel Polish
Long-lasting gel polishes for LED or UV lamp curing. Extensive palette including nudes, classics, intense colors, and effects, with coverage designed for salon use.
-
Andreia Gel Polish 218 White
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 226 Nude Chocolate
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 232 Forest Green
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 240 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 203 Teal
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 273 Nude 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 272 Nude 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 287 Blue 10.5ml
Regular price €7,50 EURRegular priceUnit price €71,43/100ml€7,50 EURSale price €7,50 EUR -
Andreia Gel Polish 211 Ruby Red
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 236 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 201 Turquoise Blue
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 254 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 258 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 261 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 210 Pink
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 281 Glitter 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 285 Orange/Coral 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 268 Red 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 227 Cherry Red
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 256 10.5ml
Regular price €7,50 EURRegular priceUnit price €71,43/100ml€7,50 EURSale price €7,50 EUR







