Collection: Scalp Treatment
Scalp treatments, the foundation of any healthy hair routine. Tonics, exfoliants and formulas for oiliness, dandruff, sensitivity and growth stimulation.
-
Lola Densidade Night Tonic 25ml
Regular price €28,21 EURRegular priceUnit price €112,84/100ml€28,21 EURSale price €28,21 EUR -
Gota Dourada Garlic Strengthening Tonic 30ml
Regular price €4,05 EURRegular priceUnit price €13,50/100ml€0,00 EURSale price €4,05 EUR -
Gota Dourada Castor Oil Tonic 100ml
Regular price €7,90 EURRegular priceUnit price €7,90/100ml€0,00 EURSale price €7,90 EUR -
Gota Dourada Garlic Strengthening Tonic 100ml
Regular price €7,20 EURRegular priceUnit price €7,20/100ml€0,00 EURSale price €7,20 EUR -
Kerasan Triorin Tonic with Minoxidil and Biotin Hair and Beard 100ml
Regular price €11,95 EURRegular priceUnit price €11,95/100ml€0,00 EURSale price €11,95 EUR -
Lola Rapunzel Growth Tonic Spray 250ml
Regular price €11,60 EURRegular priceUnit price €4,64/100ml€11,60 EURSale price €11,60 EUR -
Gota Dourada Biotin Tonic 100ml
Regular price €9,30 EURRegular priceUnit price €9,30/100ml€0,00 EURSale price €9,30 EUR -
Real Natura Anti-Dandruff Hair Tonic 70ml
Regular price €5,30 EURRegular priceUnit price €7,57/100ml€5,30 EURSale price €5,30 EUR


