Collection: Shampoo
Shampoos for all hair and scalp types. Salt-free formulas for hydration, reconstruction, anti-dandruff, and toning, in home and professional formats.
-
Haskell Cavalo Forte Shampoo 300ml
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €39,67/LSale price €11,90 EUR -
Bioextratus Nutri Cachos Shampoo 250ml
Regular price €9,40 EURRegular priceUnit price €3,76/100ml€0,00 EURSale price €9,40 EUR -
Lola Rapunzel Rejuvenating Shampoo 250ml
Regular price €8,50 EURRegular priceUnit price €3,40/100ml€8,50 EURSale price €8,50 EUR -
Phytomanga Repairing Shampoo 300ml - Widi Care
Regular price €10,90 EURRegular priceUnit price €36,33/L€10,90 EURSale price €10,90 EUR -
Lola - Purple Brightening Shampoo 250ml
Regular price €13,50 EURRegular priceUnit price €5,40/100ml€13,50 EURSale price €13,50 EUR -
Lola Danos Vorazes Strengthening Shampoo 250ml
Regular price €7,82 EURRegular priceUnit price €3,13/100ml€9,20 EURSale price €7,82 EURSale -
Widi Care Jubinha Shampoo · 300 ml
Regular price €12,90 EURRegular priceUnit price €43,00/L€12,90 EURSale price €12,90 EUR -
Queratrix Anti-Hair Loss Strengthening Shampoo 430ml - Gota Dourada
Regular price €8,50 EURRegular priceUnit price €19,77/L€0,00 EURSale price €8,50 EUR -
Widi Care Higienizando a Juba Shampoo 500ml
Regular price €15,50 EURRegular priceUnit price €31,00/L€15,50 EURSale price €15,50 EUR -
Haskell Jaborandi Shampoo 300ml
Regular price €12,50 EURRegular priceUnit price €41,67/L€0,00 EURSale price €12,50 EUR -
Lola Be(M)Dita Ghee Papaya and Vegetable Keratin Reconstruction Shampoo 250ml
Regular price €13,17 EURRegular priceUnit price €5,27/100ml€13,17 EURSale price €13,17 EUR -
Haskell Bendito Loiro Shampoo 300ml
Regular price €12,50 EURRegular priceUnit price €41,67/L€0,00 EURSale price €12,50 EUR -
Real Natura Pro-Lisos Anti-Frizz Argan Shampoo 500ml
Regular price €8,30 EURRegular priceUnit price €16,60/L€0,00 EURSale price €8,30 EUR -
Novex My Little Curls Shampoo 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Real Natura Pro-Force Mane Shampoo 500ml
Regular price €8,30 EURRegular priceUnit price €16,60/L€0,00 EURSale price €8,30 EUR -
Absolut Repair Shampoo 500ml - L'Oréal Professionnel
Regular price €21,90 EURRegular priceUnit price €43,80/L€0,00 EURSale price €21,90 EUR -
Gota Dourada Curly Kids Shampoo 340ml
Regular price €6,20 EURRegular priceUnit price €18,24/L€0,00 EURSale price €6,20 EUR -
Collagen Bath Shampoo 300ml - Widi Care
Regular price €10,90 EURRegular priceUnit price €36,33/L€10,90 EURSale price €10,90 EUR -
Ste Oils Nourishing Shampoo 300ml - Widi Care
Regular price €10,11 EURRegular priceUnit price €33,70/L€11,90 EURSale price €10,11 EURSale -
Real Natura Color Repair Shampoo 500ml
Regular price €10,00 EURRegular priceUnit price €20,00/LSale price €10,00 EUR

