Collection: Conditioner
Conditioners that detangle, seal the cuticle, and restore softness after washing. With lightweight versions for fine hair and more nourishing ones for dry or curly hair.
-
Gota Dourada Little Club Conditioner 340ml
Regular price €6,20 EURRegular priceUnit price €18,24/L€0,00 EURSale price €6,20 EUR -
Haskell Murumuru Conditioner 300ml
Regular price €12,90 EURRegular priceUnit price €43,00/L€0,00 EURSale price €12,90 EUR -
Widi Care A Jubinha Moisturizing Conditioner 300ml
Regular price €12,90 EURRegular priceUnit price €43,00/L€12,90 EURSale price €12,90 EUR -
Bioextratus Nutri Cachos Conditioner 250ml
Regular price €9,40 EURRegular priceUnit price €3,76/100ml€0,00 EURSale price €9,40 EUR -
Juba Moisturizing Conditioner 500ml - Widi Care
Regular price €15,90 EURRegular priceUnit price €31,80/L€15,90 EURSale price €15,90 EUR -
Haskell - Post-Straightening Conditioner 300ml
Regular price €12,80 EURRegular priceUnit price €42,67/L€0,00 EURSale price €12,80 EUR -
Haskell Cavalo Forte Conditioner 300ml
Regular price €12,95 EURRegular priceUnit price €43,17/L€0,00 EURSale price €12,95 EUR -
Novex Argan Oil Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Bio Extratus Marrow Conditioner 250ml
Regular price €12,90 EURRegular priceUnit price €5,16/100ml€0,00 EURSale price €12,90 EUR -
Haskell Jaborandi Conditioner 300ml
Regular price €9,90 EURRegular priceUnit price €33,00/L€0,00 EURSale price €9,90 EUR -
Skala - Aloe Vera Hydronutritive Conditioning Cream 1000ml
Regular price €5,30 EURRegular priceUnit price €5,30/L€8,50 EURSale price €5,30 EURSale -
Lola Chamomile Conditioner 250g
Regular price €8,41 EURRegular priceUnit price €3,36/100g€9,90 EURSale price €8,41 EURSale -
Bioextratus Mais Brilho Conditioner 250ml
Regular price €9,90 EURRegular priceUnit price €3,96/100ml€0,00 EURSale price €9,90 EUR -
Novex Liso Lisinho Conditioner 300ml
Regular price €8,50 EURRegular priceUnit price €28,33/L€0,00 EURSale price €8,50 EUR -
Salon Line Meu Liso Muito +Liso Conditioner 300ml
Regular price €6,75 EURRegular priceUnit price €22,50/L€7,95 EURSale price €6,75 EURSale -
Lola Morte Súbita Conditioner 250g
Regular price €9,20 EURRegular priceUnit price €3,68/100g€9,20 EURSale price €9,20 EUR -
Operation Rescue Reconstruction Conditioner 300ml - Widi Care
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €39,67/L€11,90 EURSale price €11,90 EUR -
Expert Corn Starch Conditioner - Skala
Regular price €6,65 EURRegular price€0,00 EURSale price €6,65 EUR -
Novex My Curls Conditioner 300ml
Regular price €5,85 EURRegular priceUnit price €19,50/L€0,00 EURSale price €5,85 EUR