Collection: Hair Serums
Leave-in creams and treatments that stay in your hair between washes. They hydrate, define, and make styling easier, with formulas designed for straight, wavy, curly, and coily hair.
-
Widi Care Jubinha Rich Leave-in Cream · 300 ml
Regular price €10,96 EURRegular priceUnit price €36,53/L€12,90 EURSale price €10,96 EURSale -
Widi Care Jubinha Light Leave-in Cream · 300 ml
Regular price €10,96 EURRegular priceUnit price €36,53/L€12,90 EURSale price €10,96 EURSale -
Widi Care Juba Curling Styling Cream 500ml
Regular price €15,50 EURRegular priceUnit price €31,00/L€15,50 EURSale price €15,50 EUR -
Ondulando a Juba Combing Cream 500ml - Widi Care
Regular price €15,50 EURRegular priceUnit price €31,00/L€15,50 EURSale price €15,50 EUR -
Operação Resgate Leave-in 200ml - Widi Care
Regular price €10,90 EURRegular priceUnit price €5,45/100ml€10,90 EURSale price €10,90 EUR -
Novex My Little Curls Leave-in Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Salon Line Kids Shiny Curls Leave-in Conditioner 1kg
Regular price €16,50 EURRegular priceUnit price €16,50/kg€16,50 EURSale price €16,50 EUR -
Kids' Chocolate Nourished Curls Leave-in Cream 1kg - SalonLine
Regular price €14,87 EURRegular priceUnit price €14,87/kg€17,50 EURSale price €14,87 EURSale -
Salon Line Maximum Definition Combing Cream 1 kg
Regular price €17,50 EURRegular priceUnit price €17,50/kg€17,50 EURSale price €17,50 EUR -
Bio Extratus - Post-Coloring Finisher 150g
Regular price €12,00 EURRegular priceUnit price €8,00/100gSale price €12,00 EUR


