Collection: Hair Masks
Hydration, nutrition, and reconstruction hair masks — the three steps of the hair care schedule. Available in home-use sizes and 1 kg professional packaging.
-
Lola Rapunzel Strengthening Mask 450g
Regular price €11,50 EURRegular priceUnit price €25,56/kg€11,50 EURSale price €11,50 EUR -
Real Natura Pro-Cachinhos Hair Mask 1kg
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €9,50/kg€9,50 EURSale price €9,50 EUR -
Novex My Curls Hair Mask 400g
Regular price €7,45 EURRegular priceUnit price €18,63/kg€0,00 EURSale price €7,45 EUR -
Novex Cool Blonde Hair Mask 400g
Regular price €7,90 EURRegular priceUnit price €19,75/kg€0,00 EURSale price €7,90 EUR -
Lola Density Mask 230g
Regular price €8,60 EURRegular priceUnit price €3,74/100g€8,60 EURSale price €8,60 EUR -
Vitamino Color Mask 250ml - L'Oréal Professionnel
Regular price €22,40 EURRegular priceUnit price €8,96/100ml€0,00 EURSale price €22,40 EUR -
Lola Pharmacy Blonde Toning Mask 230g
Regular price €11,68 EURRegular priceUnit price €5,08/100g€13,75 EURSale price €11,68 EURSale -
Phytomanga Nourishing Mask 300g - Widi Care
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €39,67/kg€11,90 EURSale price €11,90 EUR -
Haskell Cavalo Forte Mask 300g
Regular price €12,50 EURRegular priceUnit price €41,67/kg€0,00 EURSale price €12,50 EUR -
Novex Argan Oil Hair Mask 400g
Regular price €5,50 EURRegular priceUnit price €13,75/kg€0,00 EURSale price €5,50 EUR -
Bio Extratus Mais Brilho Hair Mask 250ml
Regular price €9,40 EURRegular priceUnit price €3,76/100ml€0,00 EURSale price €9,40 EUR -
Real Natura Pro-Color & Tone Tinting Mask 500ml
Regular price €7,90 EURRegular priceUnit price €15,80/L€0,00 EURSale price €7,90 EUR -
Lola Tarja Preta Restorative Mask 230g
Regular price €9,26 EURRegular priceUnit price €4,03/100g€10,90 EURSale price €9,26 EURSale -
Real Natura Pro-Growth Salt-Free Mask 1kg
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €9,50/kg€0,00 EURSale price €9,50 EUR -
L'Oréal Pro Longer Mask 250ml
Regular price €22,40 EURRegular priceUnit price €8,96/100ml€0,00 EURSale price €22,40 EUR -
Novex My Little Curls Hair Mask 400g
Regular price €5,50 EURRegular priceUnit price €13,75/kg€0,00 EURSale price €5,50 EUR -
Real Natura Pro-Defined Curls Salt-Free Mask 1kg
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €9,50/kg€0,00 EURSale price €9,50 EUR -
Lola Meu Cacho Minha Vida Moisturizing Mask 450g
Regular price €15,90 EURRegular priceUnit price €35,33/kg€15,90 EURSale price €15,90 EUR


