Collection: Real Natura
Portuguese hair care brand, recognized for its salt-free formulas and 1 kg professional formats. The Pro-Curls, Pro-Straight, Pro-Growth, and Pro-Nutrition lines address the specific needs of every hair type.
-
Real Natura Pro-Cachinhos Salt-Free Shampoo 500ml
Regular price €8,30 EURRegular priceUnit price €16,60/L€0,00 EURSale price €8,30 EUR -
Real Natura Anti-Dandruff Pro Shampoo 500ml
Regular price €8,30 EURRegular priceUnit price €16,60/L€0,00 EURSale price €8,30 EUR -
Pro-Sea and Pool Shampoo 500ml - Real Natura
Regular price €12,90 EURRegular priceUnit price €25,80/L€0,00 EURSale price €12,90 EUR -
Salt-Free Anti-Frizz Argan Hair Mask for Straight Hair 1kg - Real Natura
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €9,50/kg€0,00 EURSale price €9,50 EUR -
Pro-Sea and Pool Salt-Free Mask 1kg - Real Natura
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €9,50/kg€0,00 EURSale price €9,50 EUR -
Real Natura - Hair Sealer for Shielding 200ml
Regular price €8,25 EURRegular priceUnit price €4,13/100ml€8,25 EURSale price €8,25 EUR -
Real Natura - Pro-Curly Mask 1kg
Regular price €9,60 EURRegular priceUnit price €9,60/kg€0,00 EURSale price €9,60 EUR -
Pro Hair Oil - Anti-Frizz Straightening Argan 100ml - Real Natura
Regular price €5,90 EURRegular priceUnit price €5,90/100ml€0,00 EURSale price €5,90 EUR -
Real Natura - Mini Hair Schedule Kit 200ml
Regular price €12,30 EURRegular price€0,00 EURSale price €12,30 EUR -
Real Natura - Pure Argan Salt-Free Conditioner 300ml
Regular price €5,10 EURRegular priceUnit price €17,00/L€0,00 EURSale price €5,10 EUR -
Real Natura Color Repair Shampoo 500ml
Regular price €10,00 EURRegular priceUnit price €20,00/LSale price €10,00 EUR