Collection: Widi Care
Brazilian brand specializing in curly, wavy, and coily hair. The Juba line is its core — cleansing, acidification, nourishment, and definition — complemented by reconstruction and styling ranges.
-
Co Wash Juba 500ml - Widi Care
Regular price €15,21 EURRegular priceUnit price €30,42/L€17,90 EURSale price €15,21 EURSale -
Operation Rescue Reconstruction Conditioner 300ml - Widi Care
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €39,67/L€11,90 EURSale price €11,90 EUR -
Operation Rescue Reconstructive Shampoo 300ml - Widi Care
Regular price €10,11 EURRegular priceUnit price €33,70/L€11,90 EURSale price €10,11 EURSale -
Operação Resgate Leave-in 200ml - Widi Care
Regular price €10,90 EURRegular priceUnit price €5,45/100ml€10,90 EURSale price €10,90 EUR -
Seven Oils Nutritive Mask 300ml - Widi Care
Regular price €12,50 EURRegular priceUnit price €41,67/L€12,50 EURSale price €12,50 EUR -
Ste Oils Nourishing Shampoo 300ml - Widi Care
Regular price €10,11 EURRegular priceUnit price €33,70/L€11,90 EURSale price €10,11 EURSale -
Widi Care - Juba Strengthening Butter Oil
Regular price €17,50 EURRegular priceSale price €17,50 EUR -
Widi Care - Juba Hair Jelly Açaí 300g
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €39,67/kgSale price €11,90 EUR -
Widi Care - Styling Jelly Super Definition 300g
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €39,67/kgSale price €11,90 EUR
