Collection: Products
-
Alissa Beauté — Retinol-like Eye Cream · 30 ml
Regular price €39,40 EURRegular priceUnit price €131,33/100mlSale price €39,40 EUR -
-
-
Rickiparodi- Zinc and Argan Roll-on Wax 110g
Regular price €1,80 EURRegular priceUnit price €1,64/100g€0,00 EURSale price €1,80 EUR -
Salon Line #ToDeCacho Hydra-Definition Gelatin 320g
Regular price €8,92 EURRegular priceUnit price €27,88/kg€10,50 EURSale price €8,92 EURSale -
Salon Line Maximum Definition Combing Cream 1 kg
Regular price €17,50 EURRegular priceUnit price €17,50/kg€17,50 EURSale price €17,50 EUR -
Salon Line Intense Definition Styling Cream 1kg
Regular price €16,50 EURRegular priceUnit price €16,50/kg€16,50 EURSale price €16,50 EUR -
Salon Line Kids Shiny Curls Leave-in Conditioner 1kg
Regular price €16,50 EURRegular priceUnit price €16,50/kg€16,50 EURSale price €16,50 EUR -
Salon Line Meu Liso Muito +Liso Conditioner 300ml
Regular price €6,75 EURRegular priceUnit price €22,50/L€7,95 EURSale price €6,75 EURSale -
Salon Line Meu Liso Muito + Brilho Heat Protectant Anti-Frizz 200ml
Regular price €7,90 EURRegular price€7,90 EURSale price €7,90 EUR -
-
Absolut Repair Shampoo 500ml - L'Oréal Professionnel
Regular price €21,90 EURRegular priceUnit price €43,80/L€0,00 EURSale price €21,90 EUR -
Collagen Bath Shampoo 300ml - Widi Care
Regular price €10,90 EURRegular priceUnit price €36,33/L€10,90 EURSale price €10,90 EUR -
Queratrix Anti-Hair Loss Strengthening Shampoo 430ml - Gota Dourada
Regular price €8,50 EURRegular priceUnit price €19,77/L€0,00 EURSale price €8,50 EUR -
Widi Care Jubinha Shampoo · 300 ml
Regular price €12,90 EURRegular priceUnit price €43,00/L€12,90 EURSale price €12,90 EUR -
Ste Oils Nourishing Shampoo 300ml - Widi Care
Regular price €10,11 EURRegular priceUnit price €33,70/L€11,90 EURSale price €10,11 EURSale -
Pro-Sea and Pool Shampoo 500ml - Real Natura
Regular price €12,90 EURRegular priceUnit price €25,80/L€0,00 EURSale price €12,90 EUR -
Operation Rescue Reconstructive Shampoo 300ml - Widi Care
Regular price €10,11 EURRegular priceUnit price €33,70/L€11,90 EURSale price €10,11 EURSale -
Phytomanga Repairing Shampoo 300ml - Widi Care
Regular price €10,90 EURRegular priceUnit price €36,33/L€10,90 EURSale price €10,90 EUR -
Vitamino Color Shampoo 300ml - L'Oréal Professionnel
Regular price €14,90 EURRegular priceUnit price €49,67/LSale price €14,90 EUR


