Collection: Products
-
Alissa Beauté — Oxyplump Mask · 200 ml
For professionals -
Alissa Beauté — Panthenol Cream · 50 ml
Regular price €32,56 EURRegular priceUnit price €65,12/100mlSale price €32,56 EUR -
Plum Flat Evo Ceramic Tourmaline Hair Straightener - Labor Pro
Regular price €80,00 EURRegular price€0,00 EURSale price €80,00 EUR -
Pro Hair Brasil Keratin Progressive Kit Straightening Line
Regular price €33,90 EURRegular price€0,00 EURSale price €33,90 EUR -
Alissa Beauté — Body Sunscreen SPF 30 · 200 ml
Regular price €47,26 EURRegular priceUnit price €23,63/100mlSale price €47,26 EUR -
Alissa Beauté — Body Sunscreen SPF 50 · 200 ml
Regular price €49,41 EURRegular priceSale price €49,41 EUR -
Alissa Beauté — Face Sunscreen SPF 50 · 50 ml
Regular price €28,51 EURRegular priceSale price €28,51 EUR -
Alissa Beauté — Protein Serum · 125 ml
Regular price €36,74 EURRegular priceUnit price €29,39/100mlSale price €36,74 EUR -
Alissa Beauté — Purifying Cream · 50 ml
Regular price €34,71 EURRegular priceUnit price €69,42/100mlSale price €34,71 EUR -
Alissa Beauté — Purifying Mask · 100 ml
Regular price €25,08 EURRegular priceUnit price €25,08/100mlSale price €25,08 EUR -
Rapunzel Milk Spray 250ml
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €4,76/100ml€11,90 EURSale price €11,90 EUR -
Real Natura - Pure Argan Salt-Free Conditioner 300ml
Regular price €5,10 EURRegular priceUnit price €17,00/L€0,00 EURSale price €5,10 EUR -
Real Natura - Mini Hair Schedule Kit 200ml
Regular price €12,30 EURRegular price€0,00 EURSale price €12,30 EUR -
Real Natura - Pro-Curly Mask 1kg
Regular price €9,60 EURRegular priceUnit price €9,60/kg€0,00 EURSale price €9,60 EUR -
Real Natura - Hair Sealer for Shielding 200ml
Regular price €8,25 EURRegular priceUnit price €4,13/100ml€8,25 EURSale price €8,25 EUR -
Real Natura Salt-Free Pro-Straight Anti-Frizz Argan Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Real Natura Pro-Repair Caffeine Pump Salt-Free Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Real Natura Cuticle Remover Gel 200ml
Regular price €7,00 EURRegular priceUnit price €3,50/100ml€0,00 EURSale price €7,00 EUR -
Real Natura Pro-Color & Tone Tinting Mask 500ml
Regular price €7,90 EURRegular priceUnit price €15,80/L€0,00 EURSale price €7,90 EUR -
Real Natura Pro-Defined Curls Salt-Free Mask 1kg
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €9,50/kg€0,00 EURSale price €9,50 EUR




