Collection: Professional Andreia
Portuguese brand dedicated to the world of nails. The Andreia Professional range covers the complete manicure cycle: preparation and primers, builder gel, long-lasting gel polish, and traditional nail polish, in an extensive palette of colors.
-
Andreia Gel Polish 276 Grey /Black 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 273 Nude 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 271 Nude 10.5ml
Regular price €7,50 EURRegular priceUnit price €71,43/100ml€7,50 EURSale price €7,50 EUR -
Andreia Gel Polish 272 Nude 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 268 Red 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 267 Pink 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 266 Purple 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 265 Orange 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 290 Pink 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 294 Pink 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 281 Glitter 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 307 Purple 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 306 Pink 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 303 Nude 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 291 10.5ml
Regular price €4,88 EURRegular priceUnit price €46,48/100ml€6,10 EURSale price €4,88 EURSale -
Andreia Gel Polish 304 10.5ml
Regular price €4,88 EURRegular priceUnit price €46,48/100ml€6,10 EURSale price €4,88 EURSale -
Andreia One Bottle Builder Gel Nude Pink
Regular price €8,16 EURRegular price€10,20 EURSale price €8,16 EURSold out -
Andreia One Bottle Builder Gel Cool Nude
Regular price €8,40 EURRegular price€10,50 EURSale price €8,40 EURSale -
Andreia Gel Polish 305 Brown 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 285 Orange/Coral 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale


