Collection: Professional Andreia
Portuguese brand dedicated to the world of nails. The Andreia Professional range covers the complete manicure cycle: preparation and primers, builder gel, long-lasting gel polish, and traditional nail polish, in an extensive palette of colors.
-
Andreia Gel Polish 287 Blue 10.5ml
Regular price €7,50 EURRegular priceUnit price €71,43/100ml€7,50 EURSale price €7,50 EUR -
Andreia Gel Polish 293 Red 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 282 Green 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 283 Red 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 286 Green
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish BA5 Nude
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 288 Purple
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Builder Gel Medium Viscosity Clear 22g
Regular price €14,90 EURRegular priceUnit price €67,73/100gSale price €14,90 EUR -
ANDREIA NAIL POLISH 14ml
Regular price €2,30 EURRegular priceUnit price €16,43/100ml€2,30 EURSale price €2,30 EUR -
ANDREIA ALL IN ONE SMART PREP
Regular price €3,50 EURRegular priceSale price €3,50 EUR


