Collection: Lola Cosmetics
A Brazilian hair care brand known for its intensive treatment lines and work with curly hair. Includes Meu Cacho Minha Vida, Morte Súbita, Danos Vorazes, Be(M)dita Ghee, and Rapunzel, comprising shampoos, masks, oils, and styling creams.
-
Lola Ela É Carioca Shampoo 500ml
Regular price €13,43 EURRegular priceUnit price €26,86/L€15,80 EURSale price €13,43 EURSale -
Lola Xapadinha Anti-Breakage Shampoo 250ml
Regular price €11,81 EURRegular priceUnit price €4,72/100ml€13,90 EURSale price €11,81 EURSale -
Lola Xapadinha Smoothing Balm 200ml
Regular price €8,41 EURRegular priceUnit price €4,21/100ml€9,90 EURSale price €8,41 EURSale -
Lola Rapunzel Strengthening Mask 450g
Regular price €11,50 EURRegular priceUnit price €25,56/kg€11,50 EURSale price €11,50 EUR -
Lola Morte Súbita Mask 450g
Regular price €11,20 EURRegular priceUnit price €24,89/kg€11,20 EURSale price €11,20 EUR -
Lola Xapadinha Smoothing Mask 450g
Regular price €11,81 EURRegular priceUnit price €26,24/kg€13,90 EURSale price €11,81 EURSale -
Lola Be(M)Dita Ghee Papaya and Vegetable Keratin Reconstruction Shampoo 250ml
Regular price €13,17 EURRegular priceUnit price €5,27/100ml€13,17 EURSale price €13,17 EUR -
Lola Meu Cacho Minha Vida Conditioner 500g
Regular price €13,60 EURRegular priceUnit price €27,20/kg€13,60 EURSale price €13,60 EUR -
Lola Density Mask 230g
Regular price €8,60 EURRegular priceUnit price €3,74/100g€8,60 EURSale price €8,60 EUR -
Lola Rapunzel Rejuvenating Shampoo 250ml
Regular price €8,50 EURRegular priceUnit price €3,40/100ml€8,50 EURSale price €8,50 EUR -
Lola Rapunzel Growth Tonic Spray 250ml
Regular price €11,60 EURRegular priceUnit price €4,64/100ml€11,60 EURSale price €11,60 EUR -
Lola Dream Cream Mask 450g
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €26,44/kg€11,90 EURSale price €11,90 EUR -
Lola Chamomile Conditioner 250g
Regular price €8,41 EURRegular priceUnit price €3,36/100g€9,90 EURSale price €8,41 EURSale -
Lola Danos Vorazes Immediate Repair Booster 250ml
Regular price €11,17 EURRegular priceUnit price €4,47/100ml€13,15 EURSale price €11,17 EURSale -
Lola Xapadinha Smoothing Oil 50ml
Regular price €11,47 EURRegular priceUnit price €22,94/100ml€13,50 EURSale price €11,47 EURSale -
Lola Danos Vorazes Leave-In 200ml
Regular price €7,31 EURRegular priceUnit price €3,66/100ml€8,60 EURSale price €7,31 EURSale -
Lola Milagre Combing Cream 450g
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €26,44/kg€11,90 EURSale price €11,90 EUR -
Lola Morte Súbita Moisturizing Shampoo 250ml
Regular price €9,20 EURRegular priceUnit price €3,68/100ml€9,20 EURSale price €9,20 EUR -
Lola Chamomile Illuminating Oil 50ml
Regular price €8,41 EURRegular priceUnit price €16,82/100ml€9,90 EURSale price €8,41 EURSale -
Lola Cosmetics Be(M)dita Ghee Reconstruction Oil 50ml
Regular price €11,50 EURRegular priceUnit price €23,00/100ml€11,50 EURSale price €11,50 EUR










