Collection: Lola Cosmetics
A Brazilian hair care brand known for its intensive treatment lines and work with curly hair. Includes Meu Cacho Minha Vida, Morte Súbita, Danos Vorazes, Be(M)dita Ghee, and Rapunzel, comprising shampoos, masks, oils, and styling creams.
-
Lola Cosmetics Be(M)dita Ghee Nourishing Oil 50ml
Regular price €9,77 EURRegular priceUnit price €19,54/100ml€11,50 EURSale price €9,77 EURSale -
Lola Cosmetics Be(M)dita Ghee Hydration Oil 50ml
Regular price €9,77 EURRegular priceUnit price €19,54/100ml€11,50 EURSale price €9,77 EURSale -
Lola Happy Curl Fruit Salad Combing Cream 450g
Regular price €11,05 EURRegular priceUnit price €24,56/kg€13,00 EURSale price €11,05 EURSale -
Lola Happy Little Curl Chocolate Leave-in Cream 450g
Regular price €11,05 EURRegular priceUnit price €24,56/kg€13,00 EURSale price €11,05 EURSale -
Lola Xapadinha Smoothing Mask 100g
Regular price €6,80 EURRegular priceUnit price €6,80/100g€8,00 EURSale price €6,80 EURSale -
Lola Densidade Night Tonic 25ml
Regular price €28,21 EURRegular priceUnit price €112,84/100ml€28,21 EURSale price €28,21 EUR -
Lola White and Gray Hair Illuminating Conditioning Booster 250ml
Regular price €9,64 EURRegular priceUnit price €3,86/100ml€11,35 EURSale price €9,64 EURSale -
Lola Cosmetics - Morte Súbita Kit - Shampoo + Conditioner + Spray + Mask
Regular price €27,70 EURRegular price€27,70 EURSale price €27,70 EUR -
Lola - Purple Brightening Shampoo 250ml
Regular price €13,50 EURRegular priceUnit price €5,40/100ml€13,50 EURSale price €13,50 EUR -
Dream Cream Mask 200g - Lola
Regular price €5,44 EURRegular priceUnit price €2,72/100g€6,40 EURSale price €5,44 EURSale

