Collection: Gel Polish
Long-lasting gel polishes for LED or UV lamp curing. Extensive palette including nudes, classics, intense colors, and effects, with coverage designed for salon use.
-
Andreia Gel Polish 206 Coral
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish BA5 Nude
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 220 Rosy Nude
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 267 Pink 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 294 Pink 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 283 Red 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 219 Milky White
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 265 Orange 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 303 Nude 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 248 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 277 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 288 Purple
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 239 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 263 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 221 Greyish Nude
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 304 10.5ml
Regular price €4,88 EURRegular priceUnit price €46,48/100ml€6,10 EURSale price €4,88 EURSale -
Andreia Gel Polish 271 Nude 10.5ml
Regular price €7,50 EURRegular priceUnit price €71,43/100ml€7,50 EURSale price €7,50 EUR -
Andreia Gel Polish 246 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 264 Neon Pink
Regular price €7,50 EURRegular price€7,50 EURSale price €7,50 EUR -
Andreia Gel Polish 282 Green 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale







