Collection: Gel Polish
Long-lasting gel polishes for LED or UV lamp curing. Extensive palette including nudes, classics, intense colors, and effects, with coverage designed for salon use.
-
Andreia Gel Polish 244 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 205 10.5ml
Regular price €7,50 EURRegular priceUnit price €71,43/100ml€7,50 EURSale price €7,50 EUR -
Andreia Gel Polish 255 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale