Collection: Products
-
Novex Cool Blonde Hair Mask 400g
Regular price €7,90 EURRegular priceUnit price €19,75/kg€0,00 EURSale price €7,90 EUR -
Novex My Curls Hair Mask 400g
Regular price €7,45 EURRegular priceUnit price €18,63/kg€0,00 EURSale price €7,45 EUR -
Novex My Little Curls Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Novex My Little Curls Hair Mask 400g
Regular price €5,50 EURRegular priceUnit price €13,75/kg€0,00 EURSale price €5,50 EUR -
Novex My Little Curls Shampoo 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Novex My Curls Conditioner 300ml
Regular price €5,85 EURRegular priceUnit price €19,50/L€0,00 EURSale price €5,85 EUR -
Novex My Movie Curls Curl Activator 500ml
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €19,00/L€0,00 EURSale price €9,50 EUR -
Novex My Cinema Curls Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Novex My Movie Curls Shampoo 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Novex My Curls Shampoo 300ml
Regular price €5,85 EURRegular priceUnit price €19,50/L€0,00 EURSale price €5,85 EUR -
Novex Argan Oil Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Novex Argan Oil Combing Cream 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Novex Argan Oil Hair Mask 400g
Regular price €5,50 EURRegular priceUnit price €13,75/kg€0,00 EURSale price €5,50 EUR -
Novex Argan Oil Shampoo 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Novex Liso Lisinho Shampoo 300ml
Regular price €8,50 EURRegular priceUnit price €28,33/L€0,00 EURSale price €8,50 EUR -
Novex Liso Lisinho Spray 120ml
Regular price €13,00 EURRegular priceUnit price €10,83/100ml€0,00 EURSale price €13,00 EUR -
Pro Hair Oil - Anti-Frizz Straightening Argan 100ml - Real Natura
Regular price €5,90 EURRegular priceUnit price €5,90/100ml€0,00 EURSale price €5,90 EUR -
Alissa Beauté — Oxyglow Cream · 50 ml
Regular price €40,92 EURRegular priceUnit price €81,84/100mlSale price €40,92 EUR -
Alissa Beauté — Oxyglow Eye Gel · 30 ml
Regular price €39,40 EURRegular priceUnit price €131,33/100mlSale price €39,40 EUR -




