Collection: Products
-
Makeup Vanity Table with Clear Glass Top and Hollywood LED Mirror 120cm
Regular price €388,90 EURRegular priceSale price €388,90 EUR -
XL Makeup Vanity Table with LED Mirror, 10 Drawers and Storage Module – White
Regular price €438,90 EURRegular priceSale price €438,90 EUR -
Alissa Beauté — Micellar Milk · 400 ml
For professionals -
Mineral Powder No. 02 Neutral Beige 9g - Alissa Beauté
Regular price €23,56 EURRegular priceUnit price €261,78/100gSale price €23,56 EUR -
-
9-Drawer Organizer Cabinet Black 116x36x48 cm for Home and Hair/Beauty Salons
Regular price €173,90 EURRegular priceSale price €173,90 EUR -
Mobile Organizer Cart with Wheels and 3 Drawers for Beauty Salon and Nail Studio – White/Silver
Regular price €101,90 EURRegular priceSale price €101,90 EUR -
Rolling Storage Cart with 3 Drawers for Beauty Salon and Nail Studio – Pink/Gold
Regular price €101,90 EURRegular priceSale price €101,90 EUR -
Rolling Storage Cart with 3 Drawers for Beauty Salon and Nail Studio – Pink/Silver
Regular price €101,90 EURRegular priceSale price €101,90 EUR -
Mobile Organizer Cart with 3 Drawers for Beauty Salon and Nail Studio – Black
Regular price €101,90 EURRegular priceSale price €101,90 EUR -
Mobile Organizer Unit with 3 Drawers for Salon and Nail Studio – Marble and Gold Effect
Regular price €101,90 EURRegular priceSale price €101,90 EUR -
Mobile Organizer Trolley with 3 Drawers for Salon and Nail Studio – Marble and Silver Effect
Regular price €101,90 EURRegular priceSale price €101,90 EUR -
Multifunctional Vanity Table with Integrated Stool, Illuminated Mirror and Drawers – White
Regular price €314,90 EURRegular priceSale price €314,90 EUR -
Mundial - Pusher and Scraper Spatula
Regular price €5,65 EURRegular price€0,00 EURSale price €5,65 EUR -
Alissa Beauté — Neutralizer · 125 ml
For professionals -
Novex Liso Lisinho Conditioner 300ml
Regular price €8,50 EURRegular priceUnit price €28,33/L€0,00 EURSale price €8,50 EUR -
Novex My Little Curls Leave-in Conditioner 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Novex Gold Hair Shield 200g
Regular price €7,90 EURRegular priceUnit price €3,95/100g€0,00 EURSale price €7,90 EUR -
NOVEX LITTLE COILIES CONDITIONER (KINKY COILY) 300ML
Regular price €9,00 EURRegular priceUnit price €30,00/LSale price €9,00 EUR -
NOVEX LITTLE COILIES SHAMPOO (COILY/KINKY HAIR) 300ML
Regular price €9,00 EURRegular priceUnit price €30,00/LSale price €9,00 EUR













