Collection: Nails
Manicure and pedicure from start to finish: gel and traditional polishes, construction and preparation products, removers, tools, drill bits, and salon equipment.
-
Andreia Gel Polish 261 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 210 Pink
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 281 Glitter 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
ANDREIA NAIL POLISH 14ml
Regular price €2,30 EURRegular priceUnit price €16,43/100ml€2,30 EURSale price €2,30 EUR -
Andreia Gel Polish 285 Orange/Coral 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 268 Red 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 227 Cherry Red
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 256 10.5ml
Regular price €7,50 EURRegular priceUnit price €71,43/100ml€7,50 EURSale price €7,50 EUR -
Andreia Gel Polish 206 Coral
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish BA5 Nude
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 220 Rosy Nude
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 267 Pink 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 294 Pink 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Nail Polish 023 14ml
Regular price €1,84 EURRegular priceUnit price €13,14/100ml€2,30 EURSale price €1,84 EURSale -
Andreia Gel Polish 283 Red 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 219 Milky White
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 265 Orange 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia One Bottle Builder Gel Nude Pink
Regular price €8,16 EURRegular price€10,20 EURSale price €8,16 EURSold out -
Andreia Gel Polish 303 Nude 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 248 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale






