Collection: Nails
Manicure and pedicure from start to finish: gel and traditional polishes, construction and preparation products, removers, tools, drill bits, and salon equipment.
-
SHINY LAMP 72W GEL CATALYST
Regular price €49,10 EURRegular priceSale price €49,10 EUR -
Andreia Ultrabond Primer 10.5ml
Regular price €4,10 EURRegular priceUnit price €39,05/100ml€4,10 EURSale price €4,10 EUR -
Sold out522-C Pliers - Mundial
Regular price €12,00 EURRegular price€0,00 EURSale price €12,00 EURSold out -
Top Nail Duster - Labor Pro
Regular price €61,00 EURRegular price€0,00 EURSale price €61,00 EUR -
Mundial - Pusher and Scraper Spatula
Regular price €5,65 EURRegular price€0,00 EURSale price €5,65 EUR -
Black Cardboard Nail Files 50 Units - Labor Pro
Regular price €25,00 EURRegular price€0,00 EURSale price €25,00 EUR -
ANDREIA ALL IN ONE SMART PREP
Regular price €3,50 EURRegular priceSale price €3,50 EUR -
Andreia Gel Polish 218 White
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 226 Nude Chocolate
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 232 Forest Green
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 240 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 203 Teal
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 273 Nude 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 272 Nude 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 287 Blue 10.5ml
Regular price €7,50 EURRegular priceUnit price €71,43/100ml€7,50 EURSale price €7,50 EUR -
Andreia Gel Polish 211 Ruby Red
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 236 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 201 Turquoise Blue
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 254 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 258 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale







