Collection: Nails
Manicure and pedicure from start to finish: gel and traditional polishes, construction and preparation products, removers, tools, drill bits, and salon equipment.
-
Andreia Gel Polish 277 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 288 Purple
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 239 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 263 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 221 Greyish Nude
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 304 10.5ml
Regular price €4,88 EURRegular priceUnit price €46,48/100ml€6,10 EURSale price €4,88 EURSale -
Andreia Gel Polish 271 Nude 10.5ml
Regular price €7,50 EURRegular priceUnit price €71,43/100ml€7,50 EURSale price €7,50 EUR -
Andreia Gel Polish 246 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 264 Neon Pink
Regular price €7,50 EURRegular price€7,50 EURSale price €7,50 EUR -
Andreia Gel Polish 282 Green 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 286 Green
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 224 Vintage Purple
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 230 Red
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 307 Purple 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 306 Pink 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia One Bottle Builder Gel Cool Nude
Regular price €8,40 EURRegular price€10,50 EURSale price €8,40 EURSale -
Andreia Gel Polish 202 Yellow
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 257 10.5ml
Regular price €7,50 EURRegular priceUnit price €71,43/100ml€7,50 EURSale price €7,50 EUR -
Andreia Gel Polish 275 Grey/Black 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Builder Gel Medium Viscosity Clear 22g
Regular price €14,90 EURRegular priceUnit price €67,73/100gSale price €14,90 EUR








