Collection: Products
-
Lola Xapadinha Smoothing Oil 50ml
Regular price €11,47 EURRegular priceUnit price €22,94/100ml€13,50 EURSale price €11,47 EURSale -
Lola Xapadinha Anti-Breakage Shampoo 250ml
Regular price €11,81 EURRegular priceUnit price €4,72/100ml€13,90 EURSale price €11,81 EURSale -
Alissa Beauté — Two-Phase Makeup Remover · 200 ml
Regular price €30,28 EURRegular priceSale price €30,28 EUR -
-
Adjustable Blade Hair Clipper - Labor Pro
Regular price €36,75 EURRegular price€36,75 EURSale price €36,75 EUR -
Professional Gordon Hair Clipper with Magnetic Motor - LABOR
Regular price €149,00 EURRegular price€0,00 EURSale price €149,00 EUR -
MURUMURU HAIR MASK 300 G
Regular price €12,80 EURRegular priceUnit price €42,67/kgSale price €12,80 EUR -
Collagen Bath Mask 280ml - Widi Care
Regular price €10,90 EURRegular priceUnit price €38,93/L€10,90 EURSale price €10,90 EUR -
Dream Cream Mask 200g - Lola
Regular price €5,44 EURRegular priceUnit price €2,72/100g€6,40 EURSale price €5,44 EURSale -
Phytomanga Nourishing Mask 300g - Widi Care
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €39,67/kg€11,90 EURSale price €11,90 EUR -
Seven Oils Nutritive Mask 300ml - Widi Care
Regular price €12,50 EURRegular priceUnit price €41,67/L€12,50 EURSale price €12,50 EUR -
Juba Repair Mask 500g - Widi Care
Regular price €15,50 EURRegular priceUnit price €31,00/kg€15,50 EURSale price €15,50 EUR -
Salt-Free Anti-Frizz Argan Hair Mask for Straight Hair 1kg - Real Natura
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €9,50/kg€0,00 EURSale price €9,50 EUR -
Pro-Sea and Pool Salt-Free Mask 1kg - Real Natura
Regular price €9,50 EURRegular priceUnit price €9,50/kg€0,00 EURSale price €9,50 EUR -
Vitamino Color Mask 250ml - L'Oréal Professionnel
Regular price €22,40 EURRegular priceUnit price €8,96/100ml€0,00 EURSale price €22,40 EUR -
-
3D Graphite Toner 120ml - Gota Dourada
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR -
3D Copper Toner 120ml - Gota Dourada
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR -
Marsala 3D Toning Treatment 120ml - Gota Dourada
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR -
3D Pearl Toner 120ml - Gota Dourada
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR




