Collection: Products
-
Lola Chamomile Mask 230g
Regular price €9,90 EURRegular priceUnit price €4,30/100g€9,90 EURSale price €9,90 EUR -
Lola Comigo Ninguém Pode Co-Wash 450g
Regular price €17,80 EURRegular priceUnit price €39,56/kg€17,80 EURSale price €17,80 EUR -
Lola Comigo Ninguém Pode BFF Spray 250ml
Regular price €11,65 EURRegular priceUnit price €4,66/100ml€11,65 EURSale price €11,65 EUR -
Lola Cosmetics - Morte Súbita Kit - Shampoo + Conditioner + Spray + Mask
Regular price €27,70 EURRegular price€27,70 EURSale price €27,70 EUR -
Lola Cosmetics Be(M)dita Ghee Hydration Oil 50ml
Regular price €9,77 EURRegular priceUnit price €19,54/100ml€11,50 EURSale price €9,77 EURSale -
Lola Cosmetics Be(M)dita Ghee Nourishing Oil 50ml
Regular price €9,77 EURRegular priceUnit price €19,54/100ml€11,50 EURSale price €9,77 EURSale -
Lola Cosmetics Be(M)dita Ghee Reconstruction Oil 50ml
Regular price €11,50 EURRegular priceUnit price €23,00/100ml€11,50 EURSale price €11,50 EUR -
Lola Milagre Combing Cream 450g
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €26,44/kg€11,90 EURSale price €11,90 EUR -
Lola Danos Vorazes Immediate Repair Booster 250ml
Regular price €11,17 EURRegular priceUnit price €4,47/100ml€13,15 EURSale price €11,17 EURSale -
Lola Danos Vorazes Leave-In 200ml
Regular price €7,31 EURRegular priceUnit price €3,66/100ml€8,60 EURSale price €7,31 EURSale -
Lola Danos Vorazes Intensive Repair Mask 450g
Regular price €11,92 EURRegular priceUnit price €26,49/kg€14,03 EURSale price €11,92 EURSale -
Lola Danos Vorazes Strengthening Shampoo 250ml
Regular price €7,82 EURRegular priceUnit price €3,13/100ml€9,20 EURSale price €7,82 EURSale -
Lola Density Acidifying Treatment 250g
Regular price €9,04 EURRegular priceUnit price €3,62/100g€10,64 EURSale price €9,04 EURSale -
Lola Density Mask 230g
Regular price €8,60 EURRegular priceUnit price €3,74/100g€8,60 EURSale price €8,60 EUR -
Lola Densidade Night Tonic 25ml
Regular price €28,21 EURRegular priceUnit price €112,84/100ml€28,21 EURSale price €28,21 EUR -
Lola Dream Cream Mask 450g
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €26,44/kg€11,90 EURSale price €11,90 EUR -
Lola Ela É Carioca Conditioner 500g
Regular price €13,43 EURRegular priceUnit price €26,86/kg€15,80 EURSale price €13,43 EURSale -
Lola Ela É Carioca Combing Cream 3abc 480g
Regular price €12,66 EURRegular priceUnit price €26,38/kg€14,90 EURSale price €12,66 EURSale -
Lola Ela É Carioca Shampoo 500ml
Regular price €13,43 EURRegular priceUnit price €26,86/L€15,80 EURSale price €13,43 EURSale -
Lola Pharmacy Blonde Toning Mask 230g
Regular price €11,68 EURRegular priceUnit price €5,08/100g€13,75 EURSale price €11,68 EURSale





