Collection: Products
-
Andreia Gel Polish 306 Pink 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish 307 Purple 10.5ml
Regular price €6,00 EURRegular priceUnit price €57,14/100ml€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
Andreia Gel Polish BA5 Nude
Regular price €6,00 EURRegular price€7,50 EURSale price €6,00 EURSale -
-
Manicure Arm Rest in White
Regular price €33,90 EURRegular priceSale price €33,90 EUR -
Manicure Armrest in White and Gold
Regular price €39,90 EURRegular priceSale price €39,90 EUR -
Manicure Arm Rest in Black
Regular price €33,90 EURRegular priceSale price €33,90 EUR -
Manicure Arm Rest in Pink and Gold
Regular price €33,90 EURRegular priceSale price €33,90 EUR -
Storage cabinet with wheels and 3 drawers – Organizer trolley for beauty salons and manicure studios, for home or professional use, white and gold
Regular price €101,90 EURRegular priceSale price €101,90 EUR -
Top Nail Duster - Labor Pro
Regular price €61,00 EURRegular price€0,00 EURSale price €61,00 EUR -
Alissa Beauté — Balance Mask · 200 ml
For professionals -
Alissa Beauté — Balance Toner · 400 ml
For professionals -
White Faux Leather (PU) Vanity Stool
Regular price €51,90 EURRegular priceSale price €51,90 EUR -
Black Faux Leather Vanity Stool
Regular price €51,90 EURRegular priceSale price €51,90 EUR -
Bio Extratus - Post-Coloring Finisher 150g
Regular price €12,00 EURRegular priceUnit price €8,00/100gSale price €12,00 EUR -
Bio Extratus Mais Brilho Finishing Cream 200g
Regular price €9,90 EURRegular priceUnit price €4,95/100g€0,00 EURSale price €9,90 EUR -
Bio Extratus Mais Brilho Hair Mask 250ml
Regular price €9,40 EURRegular priceUnit price €3,76/100ml€0,00 EURSale price €9,40 EUR -
Bio Extratus Marrow Conditioner 250ml
Regular price €12,90 EURRegular priceUnit price €5,16/100ml€0,00 EURSale price €12,90 EUR -
Bio Extratus Marrow Shampoo 250ml
Regular price €12,90 EURRegular priceUnit price €5,16/100ml€0,00 EURSale price €12,90 EUR -
Bioextratus Mais Brilho Conditioner 250ml
Regular price €9,90 EURRegular priceUnit price €3,96/100ml€0,00 EURSale price €9,90 EUR











