Collection: Products
-
Wireless Compressor - Gordon
Regular price €85,00 EURRegular price€0,00 EURSale price €85,00 EUR -
Expert Corn Starch Conditioner - Skala
Regular price €6,65 EURRegular price€0,00 EURSale price €6,65 EUR -
Juba Moisturizing Conditioner 500ml - Widi Care
Regular price €15,90 EURRegular priceUnit price €31,80/L€15,90 EURSale price €15,90 EUR -
Ste Óleos Nourishing Conditioner 300ml - Widi Care
Regular price €9,60 EURRegular priceUnit price €32,00/L€11,30 EURSale price €9,60 EURSale -
Operation Rescue Reconstruction Conditioner 300ml - Widi Care
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €39,67/L€11,90 EURSale price €11,90 EUR -
Phytomanga Repairing Conditioner 300ml - Widi Care
Regular price €9,26 EURRegular priceUnit price €30,87/L€10,90 EURSale price €9,26 EURSale -
Vanity Make-up Set with LED Hollywood Full Mirror White
Regular price €366,90 EURRegular priceSale price €366,90 EUR -
Hollywood XL Makeup Vanity Set 188 cm with 6-Drawer Dresser and LED Mirror – White
Regular price €366,90 EURRegular priceSale price €366,90 EUR -
XL 188 cm Makeup Vanity Set with 6-Drawer Chest and Hollywood LED Mirror – White
Regular price €366,90 EURRegular priceSale price €366,90 EUR -
LabPOP Anti-Chafe Cream "Bumbum de Milhões" 100g - Labotrat
Regular price €9,55 EURRegular priceUnit price €9,55/100gSale price €9,55 EUR -
Ondulando a Juba Combing Cream 500ml - Widi Care
Regular price €15,50 EURRegular priceUnit price €31,00/L€15,50 EURSale price €15,50 EUR -
Widi Care Jubinha Light Leave-in Cream · 300 ml
Regular price €10,96 EURRegular priceUnit price €36,53/L€12,90 EURSale price €10,96 EURSale -
Widi Care Jubinha Rich Leave-in Cream · 300 ml
Regular price €10,96 EURRegular priceUnit price €36,53/L€12,90 EURSale price €10,96 EURSale -
Kids' Chocolate Nourished Curls Leave-in Cream 1kg - SalonLine
Regular price €14,87 EURRegular priceUnit price €14,87/kg€17,50 EURSale price €14,87 EURSale -
Alissa Beauté — Crystal Cream · 150 ml
For professionals -
Alissa Beauté — Crystal Cream · 50 ml
Regular price €40,92 EURRegular priceSale price €40,92 EUR -
-
CLEANING DISCS
Regular price €1,70 EURRegular priceSale price €1,70 EUR -
SILICONE SCALP MASSAGER BRUSH
Regular price €3,60 EURRegular priceSale price €3,60 EUR -
Gold Collection Narrow Vented Brush - Labor Pro
Regular price €12,00 EURRegular price€0,00 EURSale price €12,00 EUR





