Collection: Products
-
Bioextratus Neutral Mask 250g
Regular price €8,10 EURRegular priceUnit price €3,24/100g€0,00 EURSale price €8,10 EUR -
Bioextratus Nutri Cachos Conditioner 250ml
Regular price €9,40 EURRegular priceUnit price €3,76/100ml€0,00 EURSale price €9,40 EUR -
Bioextratus Nutri Cachos Shampoo 250ml
Regular price €9,40 EURRegular priceUnit price €3,76/100ml€0,00 EURSale price €9,40 EUR -
Alissa Beauté — Bubble Mask · 100 ml
Regular price €37,37 EURRegular priceUnit price €37,37/100mlSale price €37,37 EUR -
35 CM MEDIUM TRAINING HEAD
Regular price €75,00 EURRegular priceSale price €75,00 EUR -
Hairdressing and barbershop trolley with wheels, cabinet and drawer 40 x 32 x 95 cm – Professional storage unit, black
Regular price €157,90 EURRegular priceSale price €157,90 EUR -
Gold and White Aesthetic Auxiliary Trolley with Wheels for Hair Salon and Spa Organizer
Regular price €88,90 EURRegular priceSale price €88,90 EUR -
Professional Aesthetic Utility Cart with 3 Shelves and Heavy-Duty Wheels for Hair Salon and Tattoo Studio Black
Regular price €88,90 EURRegular priceSale price €88,90 EUR -
Professional Aesthetic Utility Cart with 3 Shelves and Heavy-Duty Wheels for Hair Salon and Spa White
Regular price €88,90 EURRegular priceSale price €88,90 EUR -
Professional Mobile Cart with 3 Drawers for Aesthetics, Podiatry, and Spa (88x40x84 cm) – White
Regular price €183,90 EURRegular priceSale price €183,90 EUR -
4-Drawer Storage Trolley with Wheels for Aesthetics and Home, Mobile Utility Organizer, White, 41×73×79.5 cm
Regular price €135,90 EURRegular priceSale price €135,90 EUR -
Professional Beauty Trolley with Shelves
Regular price €88,90 EURRegular priceSale price €88,90 EUR -
SHINY LAMP 72W GEL CATALYST
Regular price €49,10 EURRegular priceSale price €49,10 EUR -
Chocolate Wax Discs 1kg - Serenna
Regular price €12,50 EURRegular priceUnit price €12,50/kgSale price €12,50 EUR -
Urban Art Extra-strong Wax - 125ml Labor Pro
Regular price €6,50 EURRegular priceUnit price €5,20/100ml€0,00 EURSale price €6,50 EUR -
Urban Art Modeling Wax 125ml - Labor Pro
Regular price €6,50 EURRegular priceUnit price €5,20/100ml€0,00 EURSale price €6,50 EUR -
-
Co Wash Juba 500ml - Widi Care
Regular price €15,21 EURRegular priceUnit price €30,42/L€17,90 EURSale price €15,21 EURSale -
Alissa Beauté — Collagen Cream · 50 ml
Regular price €32,56 EURRegular priceUnit price €65,12/100mlSale price €32,56 EUR -
Alissa Beauté — Comfort Mask · 200 ml
For professionals







