Collection: Products
-
Haskell Murumuru Conditioner 300ml
Regular price €12,90 EURRegular priceUnit price €43,00/L€0,00 EURSale price €12,90 EUR -
Haskell Hair Thickening Conditioner 300ml
Regular price €13,50 EURRegular priceUnit price €45,00/L€0,00 EURSale price €13,50 EUR -
Haskell Encorpa Cabelo Shampoo 300ml
Regular price €13,50 EURRegular priceUnit price €45,00/L€0,00 EURSale price €13,50 EUR -
Haskell Liso Com Força Finishing Cream 150g
Regular price €14,00 EURRegular priceUnit price €9,33/100g€0,00 EURSale price €14,00 EUR -
Haskell Jaborandi Conditioner 300ml
Regular price €9,90 EURRegular priceUnit price €33,00/L€0,00 EURSale price €9,90 EUR -
Haskell Blessed Blonde Mask 300g
Regular price €12,50 EURRegular priceUnit price €41,67/kg€0,00 EURSale price €12,50 EUR -
Haskell Cavalo Forte Mask 300g
Regular price €12,50 EURRegular priceUnit price €41,67/kg€0,00 EURSale price €12,50 EUR -
Haskell Post-Progressive Mask 300g
Regular price €12,50 EURRegular priceUnit price €41,67/kg€0,00 EURSale price €12,50 EUR -
Haskell Bendito Loiro Protein 150g
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €7,93/100g€0,00 EURSale price €11,90 EUR -
Haskell Bendito Loiro Shampoo 300ml
Regular price €12,50 EURRegular priceUnit price €41,67/L€0,00 EURSale price €12,50 EUR -
Haskell Cavalo Forte Shampoo 300ml
Regular price €11,90 EURRegular priceUnit price €39,67/LSale price €11,90 EUR -
Haskell Jaborandi Shampoo 300ml
Regular price €12,50 EURRegular priceUnit price €41,67/L€0,00 EURSale price €12,50 EUR -
-
Alissa Beauté — Hyalu-Lift Cream · 50 ml
Regular price €40,92 EURRegular priceUnit price €81,84/100mlSale price €40,92 EUR -
-
-
-
Kerasan Triorin Tonic with Minoxidil and Biotin Hair and Beard 100ml
Regular price €11,95 EURRegular priceUnit price €11,95/100ml€0,00 EURSale price €11,95 EUR -
L'Oréal Absolut Repair Mask 250ml
Regular price €22,90 EURRegular priceUnit price €9,16/100ml€0,00 EURSale price €22,90 EUR -
L'Oréal Metal Detox Concentrated Hair Oil for Damaged Hair 50ml
Regular price €24,90 EURRegular priceUnit price €49,80/100ml€0,00 EURSale price €24,90 EUR


