Collection: Products
-
Labotrat - Pitaya Daily Moisturizer 490ml
Regular price €11,84 EURRegular priceUnit price €24,16/LSale price €11,84 EUR -
Labotrat - Passion Fruit Moisturizing Kit 190ml + Body and Face Scrub 150g
Regular price €12,77 EURRegular priceSale price €12,77 EUR -
Labotrat - "Bumbum de Milhões" Thermogenic Oil LabPOP 110ml
Regular price €12,24 EURRegular priceUnit price €11,13/100mlSale price €12,24 EUR -
Labotrat - Watermelon Pack Moisturizer 190ml + Exfoliator 150g
Regular price €12,77 EURRegular priceSale price €12,77 EUR -
Labotrat - Pistachio Pack: Moisturizer, Exfoliator & Body Splash
Regular price €23,85 EURRegular priceSale price €23,85 EUR -
Labotrat - Passion Fruit Daily Sugar Scrub 180g
Regular price €8,79 EURRegular priceUnit price €4,88/100gSale price €8,79 EUR -
Labotrat - Watermelon Daily Liquid Soap 190ml
Regular price €5,89 EURRegular priceUnit price €3,10/100mlSale price €5,89 EUR -
Labotrat - Watermelon Daily Bath Oil Liquid Soap 200 ml
Regular price €14,98 EURRegular priceUnit price €7,49/100mlSale price €14,98 EUR -
Labotrat - Pitaya Daily Bath Oil Liquid Soap 200ml
Regular price €14,98 EURRegular priceUnit price €7,49/100mlSale price €14,98 EUR -
Labotrat - Pistachio Daily Liquid Soap 190ml
Regular price €5,89 EURRegular priceUnit price €3,10/100mlSale price €5,89 EUR -
Labotrat - Daily Watermelon Sugar Scrub 180g
Regular price €8,79 EURRegular priceUnit price €4,88/100gSale price €8,79 EUR -
Operação Resgate Leave-in 200ml - Widi Care
Regular price €10,90 EURRegular priceUnit price €5,45/100ml€10,90 EURSale price €10,90 EUR -
-
Black Cardboard Nail Files 50 Units - Labor Pro
Regular price €25,00 EURRegular price€0,00 EURSale price €25,00 EUR -
Lola - Purple Brightening Shampoo 250ml
Regular price €13,50 EURRegular priceUnit price €5,40/100ml€13,50 EURSale price €13,50 EUR -
Lola Be(M)Dita Ghee Papaya and Vegetable Keratin Reconstruction Shampoo 250ml
Regular price €13,17 EURRegular priceUnit price €5,27/100ml€13,17 EURSale price €13,17 EUR -
Lola White and Gray Hair Illuminating Conditioning Booster 250ml
Regular price €9,64 EURRegular priceUnit price €3,86/100ml€11,35 EURSale price €9,64 EURSale -
Lola Happy Little Curl Chocolate Leave-in Cream 450g
Regular price €11,05 EURRegular priceUnit price €24,56/kg€13,00 EURSale price €11,05 EURSale -
Lola Happy Curl Fruit Salad Combing Cream 450g
Regular price €11,05 EURRegular priceUnit price €24,56/kg€13,00 EURSale price €11,05 EURSale -
Lola Chamomile Conditioner 250g
Regular price €8,41 EURRegular priceUnit price €3,36/100g€9,90 EURSale price €8,41 EURSale












