Collection: Products
-
Alissa Beauté — Gold Cream · 150 ml
For professionals -
Alissa Beauté — Gold Cream · 50 ml
Regular price €46,12 EURRegular priceUnit price €92,24/100mlSale price €46,12 EUR -
Alissa Beauté — Gold Eye Cream · 30 ml
Regular price €42,06 EURRegular priceUnit price €140,20/100mlSale price €42,06 EUR -
Alissa Beauté — Gold Filler · 20 ml
Regular price €29,14 EURRegular priceUnit price €145,70/100mlSale price €29,14 EUR -
-
Alissa Beauté — Gold Jelly Mask · 167g
For professionals -
Gota Dourada Kids Curly Hair Leave-in Cream 300ml
Regular price €6,90 EURRegular priceUnit price €23,00/L€0,00 EURSale price €6,90 EUR -
Gota Dourada Curly Kids Shampoo 340ml
Regular price €6,20 EURRegular priceUnit price €18,24/L€0,00 EURSale price €6,20 EUR -
Gota Dourada Little Club Conditioner 340ml
Regular price €6,20 EURRegular priceUnit price €18,24/L€0,00 EURSale price €6,20 EUR -
Gota Dourada 3D Super Black Toner 120ml
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR -
Gota Dourada 3D Intense Red Toning Treatment 120ml
Regular price €7,85 EURRegular priceUnit price €6,54/100ml€0,00 EURSale price €7,85 EUR -
Gota Dourada Biotin Tonic 100ml
Regular price €9,30 EURRegular priceUnit price €9,30/100ml€0,00 EURSale price €9,30 EUR -
Gota Dourada Garlic Strengthening Tonic 100ml
Regular price €7,20 EURRegular priceUnit price €7,20/100ml€0,00 EURSale price €7,20 EUR -
Gota Dourada Garlic Strengthening Tonic 30ml
Regular price €4,05 EURRegular priceUnit price €13,50/100ml€0,00 EURSale price €4,05 EUR -
Gota Dourada Castor Oil Tonic 100ml
Regular price €7,90 EURRegular priceUnit price €7,90/100ml€0,00 EURSale price €7,90 EUR -
Haskell - Post-Straightening Conditioner 300ml
Regular price €12,80 EURRegular priceUnit price €42,67/L€0,00 EURSale price €12,80 EUR -
Haskell - Post-Straightening Shampoo 300ml
Regular price €12,80 EURRegular priceUnit price €42,67/L€0,00 EURSale price €12,80 EUR -
Haskell Cavalo Forte Leave-in 150g
Regular price €13,00 EURRegular priceUnit price €8,67/100g€0,00 EURSale price €13,00 EUR -
Haskell Bendito Loiro Conditioner 300ml
Regular price €12,50 EURRegular priceUnit price €41,67/L€0,00 EURSale price €12,50 EUR -
Haskell Cavalo Forte Conditioner 300ml
Regular price €12,95 EURRegular priceUnit price €43,17/L€0,00 EURSale price €12,95 EUR





