Collection: Products
-
L'Oréal Pro Longer Mask 250ml
Regular price €22,40 EURRegular priceUnit price €8,96/100ml€0,00 EURSale price €22,40 EUR -
L'Oréal Pro Longer Shampoo 300ml
Regular price €37,90 EURRegular priceUnit price €126,33/L€0,00 EURSale price €37,90 EUR -
L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Shampoo 300ml
Regular price €17,90 EURRegular priceUnit price €59,67/L€0,00 EURSale price €17,90 EUR -
Labor - Tline High-Speed Hair Dryer
Regular price €125,00 EURRegular price€0,00 EURSale price €125,00 EUR -
Labor Pro - Tourmaline Ceramic Curling Iron 19mm
Regular price €49,07 EURRegular price€0,00 EURSale price €49,07 EUR -
Labor Pro - Infinity 2500 Professional Hair Dryer Fuchsia
Regular price €35,00 EURRegular price€0,00 EURSale price €35,00 EUR -
Labor Pro Plum Slim Evo Hair Straightener
Regular price €64,47 EURRegular price€92,10 EURSale price €64,47 EURSale -
Labotrat - Daily Pistachio Bath Oil Soap 200ml
Regular price €14,98 EURRegular priceUnit price €7,49/100mlSale price €14,98 EUR -
Labotrat - Pistachio Daily Body Splash 190ml
Regular price €11,09 EURRegular priceUnit price €5,84/100mlSale price €11,09 EUR -
Labotrat - Daily Passion Fruit Body Splash 190ml
Regular price €11,09 EURRegular priceUnit price €5,84/100mlSale price €11,09 EUR -
Labotrat - Watermelon Daily Exfoliator 150g
Regular price €6,39 EURRegular priceUnit price €4,26/100gSale price €6,39 EUR -
Labotrat - Daily Pitaya Exfoliator 150g
Regular price €6,39 EURRegular priceUnit price €4,26/100gSale price €6,39 EUR -
Labotrat - Pitaya Daily Exfoliant 300g
Regular price €8,79 EURRegular priceUnit price €29,30/kgSale price €8,79 EUR -
Labotrat - Firming and Anti-Cellulite "Million Dollar Butt" Cream LabPOP 240ml
Regular price €10,65 EURRegular priceUnit price €4,44/100mlSale price €10,65 EUR -
Labotrat - Daily Pistachio Lip Moisturizer 10g
Regular price €4,99 EURRegular priceUnit price €49,90/100gSale price €4,99 EUR -
Labotrat - Pitaya Daily Lip Moisturizer 10g
Regular price €4,99 EURRegular priceUnit price €49,90/100gSale price €4,99 EUR -
Labotrat - Passion Fruit Moisturizer 490ml
Regular price €11,84 EURRegular priceUnit price €24,16/LSale price €11,84 EUR -
Labotrat - Passion Fruit Daily Moisturizer 190ml
Regular price €6,39 EURRegular priceUnit price €3,36/100mlSale price €6,39 EUR -
Labotrat - Watermelon Daily Moisturizer 490ml
Regular price €11,84 EURRegular priceUnit price €24,16/LSale price €11,84 EUR -
Labotrat - Pitaya Daily Moisturizer 190ml
Regular price €6,39 EURRegular priceUnit price €3,36/100mlSale price €6,39 EUR
















